PZW Bieruń Nowy koło nr 8

Serwis informacyjny

Działalność sportowa 2013

Podsumowanie działalności sportowej w naszym kole w roku 2013.

Dnia 11 Maja 2013r na zbiorniku Czarnuchowice odbyły się zawody o Mistrzostwo koła w kategorii Kadeci i Juniorzy

Kategoria Kadeci

 

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Szymon Adamus 240

Kategoria Juniorzy

 

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Sebastian Mieszczak 3005
2 Marcin Mruk 1305
3 Rafał Mruk 990
4 Oliwia Drozdek 850
5 Katarzyna Juraszek 555
6 Łukasz Jesiak 545

W dniu 26 Maja 2013r na zbiorniku Kruki zorganizowano zawody spławikowe o mistrzostwo koła seniorów. Spławikowym mistrzem koła został kol.

Kategoria U23

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Łukasz Żuchowicz 3170
2 Damian Pawełczyk 2710
3 Dawid Jesiak 415

Kategoria Seniorzy

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Adam Dandyk 4670
2 Zbigniew Pałka 4010
3 Włodzimierz Olszowy 3495
4 Piotr Spisak 3460
5 Edward Musialik 3325
6 Piwowarski Wiktor 3270

9 Czerwca 2013r na zbiorniku Paprocany w Tychach odbyły się zawody spinningowe o mistrzostwo koła nr 8 BIeruń Nowy, w zawodach startowało 14 zawodników.

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1  Krzysztof Ponikowski 480
2 Henryk Lubowiecki 260
3 Władysław Bukała 110
4 Zbigniew Pałka 90
5 Jan Ławicki 90

W dniach 10/11 Sierpnia 2013r zorganizowano Zawody gruntowe-nocne na zbiorniku Kruki Oświęcim startowało 30 zawodników.

Miejsce Imię i Nazwisko  Punkty   
1 Majcherek Bogdan 15045
2 Durok Henryk 8975
3 Pawełczyk Damian 8780
4 Pałka Zbigniew 7270
5 Remsak Andrzej 5240
6 Jagielski Tomasz 4520

W dniu 14 Września 2013r odbyły się zawody spławikowe o Puchar Przewodnicząego komisji rolnictwa ładu i porządku zaowdy miały miejsce na zbiorniku Czarnuchowice. Stratowało 35 zawodników

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Bogacz Adam 12830
2 Hadrian Karol 9490
3 Pałka Zbigniew 9070
4 Jesiak Dariusz 8850
5 Pomietlorz Andrzej 4830
6 NItka Tadeusz 4730

Dnia 21 Września 2013r na zbiorniku Czarnuchowice odbyły sie zawody spławikowe o Puchar Burnimistrza Miasta Bieruń startowało 38 Zawodników

Miejsce Imię i nazwisko Punkty
1 Drozdek Jan 4420
2 Bukała Władysław 3725
3 Jaromin Bernard 3720
4 Mruk Rafał 3260
5 Nosek Dariusz 1550
6 Olejnik Edmund 1320

w dniu 11 Października 2013r na zbironiku Czarnuchowice zorganizowano zawody spławikowe aktywu - zakończenie sezonu w zawodach startowało 17 zawodników

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Gąszcz Henryk 1335
2 Pałka Zbigniew 1225
3 Szeliga Ryszard 500
4 Pawełczyk Henryk 395
5 Mateja Konrad 350
6 Ponikowski Krzysztof 315

 w dniu 9 Listopada 2013r odbyły się zawody spinningowe na rzece Czarna Przemasza w zawodach startowało 18 zawodników

 

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Pałka Zbigniew 3595
2 Janik Roman 1535
3 Olejnik Rafał 1365
4 Dębowski Robert 770
5 Jarnot Edmund 730
6 Lubowiecki Henryk 665