PZW Bieruń Nowy koło nr 8

Serwis informacyjny

Działalność sportowa 2012

 Podsumowanie działalności sportowej w naszym kole w roku 2012.

Dnia 05.05.2012 na zbiorniku Czarnuchowice odbyły się zawody spławikowe o mistrzostwo koła w kategorii: juniorki, juniorzy, kadeci.

KATEGORIA JUNIORKI

  1. Drozdek Oliwia - 1 084 punktów

KATEGORIA JUNIORZY

  1. Mruk Rafał - 108 punktów
  2. Mruk Marcin - 98 punktów
  3. Jesiak Łukasz - 80 punktów

 

KATEGORIA KADECI

  1. Grzegorek Klaudiusz - 214 punktów
  2. Adamus Szymon   -   44 punktów

W dniu 13.05.2012 na zbiorniku Kruki zorganizowano zawody spławikowe o mistrzostwo koła seniorów. Spławikowym mistrzem koła został kol.

  1. Pałka Zbigniew - 1 940 punktów
  2. Jarnot Edmund - 1 650 punktów
  3. Lakota Aleksander - 1 120 punktów
  4. Bukała Władysław - 950 punktów
  5. Dandyk Adam - 690 punktów
  6. Olszowy Włodzimierz - 600 punktów
Zawody spławikowe U-22 o mistrzostwo koła zorganizowanego na zbiorniku Kruki dn 13.05.2012r Mistrzem koła został kol.
  1. Szymkowiak Piotr - 2190 punktów
  2. Jesiak Dawid - 110 punktów
Zawody spinningowe o mistrzostwo koła zorganizowane na zbiorniku Dziećkowice dnia 20.05.2012. Spinningowym mistrzem koła został kol.
  1. Przepióra Włodzimierz - 950 punktów
  2. Pałka Zbigniew - 190 punktów
Zawody przeprowadzono na żywej rybie.
 
Towarzyskie zawody gruntowe - nocne zorganizowane na zbiorniku Kruki dn 11/12.08.2012 Wygrał kol.
  1. Jarnot Jan - 12 030 punktów
  2. Rosiek Marian - 10655 punktów
  3. Pałka Zbigniew 10 385 punktów
  4. Majcherek Bogdan 10 220 punktów
  5. Pawełczyk Henryk 10 030 punktów
  6. Jochemczyk Wiktor 9 395 punktów
Spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Leśnictwa Ochrony Środkowiska i Ładu Publicznego Rady Miasta Bierunia zorganizowanego dnia 25.08.2012 na zbiorniku Czarnochowice.
  1. Pawełczyk Damian - 2 680 punktów
  2. Sojka Marek - 1 390 punktów
  3. Dandyk Adam - 13 75 punktów
  4. Jarnot Edmund - 1 250 punktów
  5. Dudziak Andrzej - 675 punktów
  6. Jochemczyk Wiktor - 590 punktów
Spławikowe zawody wędkarskie Puchar Burmistrza Miasta Bierunia zorganizowano dnia 22.09.2012 na zbiorniku Czarnuchowice
  1. Nitka Tadeusz - 31 310 punktów
  2. Olszowy Włodzimierz - 13 335 punktów
  3. Jochemczyk Wiktor - 11 925 punktów
  4. Bukała Władysław - 11 640 punktów
  5. Durok Henryk - 10 955 punktów
  6. Ścierski Piotr - 7 725 punktów
Zawody aktywu odbyły się na zbiorniku Czarnuchowice dnia 22.09.2012
  1. Pałka Zbigniew - 6 595 punktów
  2. Sajdok Piotr - 3 640 punktów
  3. Pawełczyk Henryk - 3 330 punktów
  4. Gąszcz Henryk - 2 630 punktów
  5. Zajas Czesław - 2 215 punktów
  6. Wróbel Ryszard - 2 180 punktów
Spinningowe zawody wędkarskie Czarna Przemsza zorganizowano dnia 20.10.2012 w miejscowości Preczów
  1. Pałka Zbigniew - 6 710 punktów
  2. Jarnot Edmund - 3 860 punktów
  3. Przepiórka Włodzimierz - 1 175 punktów
  4. Olejnik Edmund - 780 punktów
  5. Dziędziel Wiesław - 565 punktów
  6. Nitka Tadeusz - 515 punktów