PZW Bieruń Nowy koło nr 8

Serwis informacyjny

Działalność sportowa 2018

Podsumowanie działalności sportowej w naszym kole w roku 2018.

 

15.04.2018r. Zawody rozpoczęcia sezonu zbiornik Goldman

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

Hoffman Artur

5580

2

Pałka Zbigniew

5475

3

Ławicki Jan

4955

4

Janik Roman

4370

5

Piergies Krzysztof

3790

6

Dandyk Adam

3485

 

12/13.05.2018r. Zawody spławikowe o mistrzostwo koła seniorzy zbiornik Goldman 2 tury

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

Punkty

1

Pałka Zbigniew

2

8985

2

Dandyk Adam

4

8835

3

Figat Tadeusz

4

8745

4

Spisak Piotr

6

4545

5

Kutarba Zbigniew

8

6850

6

Bogacz Adam

8

4865

 

19.05.2018r. Zawody spławikowe o mistrzostwo koła kategorie Kadet,Junior-U-20 Młodziki U-25 zbiornik Czarnuchowice

Kategoria Kadet

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

Popiela Dawid

885

2

Kasprzycki Łukasz

515

3

Larysz Kacper

415

 

Kategoria Junior (U-20)

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

Płonka Patryk

3045

 

Kategoria Młodziki U-25

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

Jesiak Łukasz

555

 

30.06.2018r. Zawody spławikowe o ,,Puchar Prezesa” zbiornik Goldman

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

Nitka Tadeusz

4765

2

Bogacz Adam

4645

3

Dandyk Adam

3555

4

Hoffmann Artur

2520

5

Chronowski Henryk

1760

6

Linek Piotr

1356

 

28/29.07.2018r. Zawody gruntowe nocne Oświęcim ,,Kruki”

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

Pomietlorz Andrzej

22010

2

Pałka Zbigniew

16850

3

Olszowy Włodzimierz

8675

4

Hoffman Artur

8350

5

Kała Andrzej

7345

6

Piergies Krzysztof

7065

 

08.08.2018r. Zawody spinningowe o mistrzostwo koła kategoria Seniorzy zbiornik ,,Dziećkowice”

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

Pałka Zbigniew

1720

2

Lubowiecki Henryk

760

3

Pawełczyk Henryk

630

4

Ponikowski Krzysztof

530

5

Hoffmann Artur

470

6

Przepióra Włodzimierz

130

 

11.08.2018r. Zawody spławikowe o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Bieruń Zbiornik Goldman

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

Durok Henryk

3010

2

Dandyk Adam

2635

3

Hoffmann Artur

1675

4

Chronowski Henryk

1140

5

Gąszcz Henryk

1110

6

Walus Bernard

930

 

25.08.2018r. Zawody spławikowe Aktyw koła Zbiornik Goldman

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

Popiela Józef

2195

2

Durok Henryk

2175

3

Dandyk Adam

1965

4

Pałka Zbigniew

1410

5

Hoffman Artur

650

6

Szeliga Ryszard

535