PZW Bieruń Nowy koło nr 8

Serwis informacyjny

Działalność sportowa 2015

Podsumowanie działalności sportowej w naszym kole w roku 2015.

 18.04.2015 na zbiorniku GOLDMAN odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie spławikowe na rozpoczęcie sezonu 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
Damian Pawełczyk 

6340

2
Wiktor Jochemczyk
2135
3
Henryk Gąszcz
1890
4
Henryk Pawełczyk
1015
5
Adam Żołneczko
815
6
Adam Dandyk
645


26.04.2015 na zbiorniku Paprocany odbyły się zawody wędkarskie spławikowe o mistrzostwo koła Kat. Seniorzy 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Sektor Punkty
1
Zbigniew Pałka

PKT - 2

8315

2
Damian Pawełczyk
PKT - 2 6925
3
Tadeusz Nitka
PKT - 5 4745
4
Władysław Bukała
PKT - 5 4020
5
Andrzej Pomietlorz
PKT - 6 4355
6
Fabian Hec
PKT - 6 3200

10.05.2015 na zbiorniku Paprocany odbyły się zawody wędkarskie spinningowe o mistrzostwo koła

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
 Jan Drozdek

950

2
Jan Kowalski
800
3
Aleksander Lakota
740
4


Zbigniew Pałka

430
5
Damian Pawełczyk
250
6
Konrad Mateja
170

16.05.2015 Zawody spławikowe o mistrzostwo koła Juniorzy na zbiorniku Czarnuchowice

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

 Adamus Szymon 


2410


2

Majeran Mateusz

625

3

Juranek Katarzyna

350

4


Płonka Patryk


135

5

Pastuszka Bartłomiej

30
     

16.05.2015 Zawody spławikowe o mistrzostwo koła Kadeci na zbiorniku Czarnuchowice

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty

1

 Kaczmarek Aleksandra 


105

     

 30.05.2015 Zawody Wędkarskie ,,Aktyw Koła" zbiornik Czarnuchowice 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
 Lakota Aleksander

670

2
Pałka Zbigniew
610
3
Drozdek Jan
475
4


Wróbel Ryszard

380
5
Pomietlorz Andrzej
350
6
Jarnot Jan
330

4.07.2015 Zawody Spławikowe ,,Otwarcie Lata" zbiornik Goldman 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
Pawełczyk Damian

3575

2
Hoffmann Artur
2935
3
Spisak Piotr
1875
4


Janik Roman

1230
5
Lakota Aleksander
895
6
Pawełczyk Damian
830

1.08.2015 Zawody z okazji 65Lecia Koła nr 8 Bieruń Nowy zbiornik Czarnuchowice

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
 Hoffmann Artur

2515

2
Lubowiecki Henryk 
2320
3
Spisak Piotr
2035
4


Mularczuk Jóżef

1895
5
Popiela Józef
1790
6
Olejnik Edmund
1750

 15.08.2015 Zawody Spławikowe o Puchar przewodniczącego rady Miasta Bieruń

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
 Bogacz Adam

2745

2
Pałka Zbigniew 
1680
3
Lubowiecki Henryk 
1025
4


Bukała Władysław

795
5
Remsak Andrzej
670
6
Panfil Eugeniusz
625

22/23.08.2015 Zawody gruntowe nocne na zbiorniku Kruki w Oświęcimiu

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
 Jagielski Tomasz

6495

2
Szeliga Ryszard
5860
3
Pałka Zbigniew 
5350
4


Hoffmann Artur

5300
5
Gibas Władysław
4460
6
Bukała Władysław
3760

 19.09.2015 Zawody spławikowe o puchar Burmistrza Miasta Bierunia, zawody odbyły się na zbiorniku Czarnuchowice

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
 Bukała Władysław

1465

2
Pałka Zbigniew 
1260
3
Nitka Tadeusz

1240

4


Hoffmann Artur

1065
5
Panfil Eugeniusz
880
6
Drozdek Jan
770

17.10.2015 Zawody na zakończenie sezonu zbiornik Goldman 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
 Bukała Władysław

1220

2
Mateja Konrad 
1060
3
Pawełczyk Damian 
985
4


Pałka Zbigniew 

950
4
Gąszcz Henryk
950
6
Panfil Eugeniusz
690

24.10.2015 Zawody spinningowe Czarna Przemasza w Psarach

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
 Przepióra włodzimierz

1110

2
Nitka Tadeusz
1105
3
Dziubdziela Adam

955

4


Olejnik Edmund 

765
5
Gąszcz Henryk
535
6
Jasbk Zdzisław
505