PZW Bieruń Nowy koło nr 8

Serwis informacyjny

Działalność sportowa 2014

Podsumowanie działalności sportowej w naszym kole w roku 2014.

Dnia 05.04.2014 na zbiorniku Czarnuchowice odbyły się zawody wędkarskie spławikowe o Mistrzostwo koła w kategoriach U23, Kadeci i Juniorzy.

Kategoria U23

 

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Łukasz Żuchowicz

500

Kategoria Juniorzy

 

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Sebastian Mieszczak 855
2 Marcin Mruk 445
3 Patryk Płonka 34

Kategoria Kadeci

 

 

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Aleksandra Kaczmarek 220
2 Majeran Mateusz 55

 W dniu 11.05.2014r. na zbiorniku Dziećkowice odbyły się zawody spinningowe o mistrzostwo koła nr 8 Bieruń Nowy.

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty
1 Włodzimierz Przepióra  800
2  Wojciech Kasprzycki 750

 W dniu 18.05.2014r. odbyły się zawody spławikowe o mistrzostwo koła nr 8 Bieruń Nowy.

Miejsce



Imię i Nazwisko


Punkty
1
Henryk Pawełczyk


3410

2
Wiktor Piwowarski

3135
3
Adam Bogacz

3090
4
Zbigniew Pałka

2435
5
Adam Dandyk

2130
6
Konrad Mateja

2120

W dniu 16.08.2014r. odbyły się zawody gruntowe nocne na zbiorniku Lędziny w Lędzinach

Miejsce

 

Imię i Nazwisko

 

Punkty
1
Andrzej Kała

 

4455

2


Władysław Bukała

 

4100
3


Bogdan Majcherek

 

3980
4


Wojciech Zamarlik

 

3930
5


Edmund Olejnik

 

2895
6


Konrad Mateja

 

1885

W dniu 14.09.2014r. odbyły się zawody spławikowe o puchar Przewodniczącego Komisji Rolnictwa R.M. Bierunia na zbiorniku Czarnuchowice

Miejsce

 

Imię i Nazwisko

 

Punkty
1
Pałka Zbigniew

 

1985

2


Bogdan Majcherek

 

1985
3


Czesław Zajas

 

1950
4


Władysław Bukała 

 

1605
5


Henryk Durok

 

1505
6


Artur Hoffmann

 

965

W dniu 20.09.2014r. odbyły się zawody spławikowe o puchar Burmistrza na zbiorniku Czarnuchowice

Miejsce

 

Imię i Nazwisko

 

Punkty
1
Henryk Gąszcz

 

1235

2


Wiktor Jochemczyk

 

605
3


Henryk Durok

 

545
4


Rafał Mruk

 

395
5


Sebastian Mieszczak

 

360
6
Krzysztof Ponikowski
360

W dniu 11.10.2014r. odbyły się zawody spinningowe Czarna Przemsza

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Punkty
1
Mularczuk Józef

4640

2


Jarnot Edmund

3420
3


Olejnik Edmund

1330
4


Pałka Zbigniew

1260
5


Olejnik Rafał

1250
6
Czamberg Adam
1220